Скло у душовій кабіні часто піддається негативному впливу жорсткої води та мийних засобів. Саме тому скляні душові кабіни StudioGlass™ можуть за бажанням клієнта мати додаткове покриття, яке полегшує підтримання скла в чистоті.

Завдяки структурі, яку захисна речовина утворює з поверхнею скла, краплі води не розтікаються, не змочуючи поверхню, а швидко злітають із неї. Оскільки реакція відбувається на молекулярному рівні, ефект від покриття зберігається на значний термін.

Для пояснення принципу дії захисного покриття, можна використовувати як приклад “Ефект Лотоса”. Листки лотоса мають структуру, яка не дає краплі води, що потрапляє на рослину, розтікатися і зберігає її сферичну форму, завдяки чому площа контакту поверхні листка зі сферою краплі є незначною, а тертя поверхонь - мінімальним. Таким чином, краплі не затримуються на листку, а стікають, прихоплюючи з собою пил та бруд.

Компанія StudioGlass™ надає 5 років гарантії на захисне покриття для душових кабін

Переваги покриття StudioGlass™:

  • Відштовхування води та створення невидимої захисної плівки на поверхні скла
  • Запобігання відкладенню солей, зниження прилипання бруду

  • Відсутність змін у прозорості та зовнішньому вигляді обробленої поверхні

  • Полегшене миття скла

  • Стійкий довготривалий захист

  • Простота використання

  • Безпечність для навколишнього середовища

Компанія StudioGlass™ рекомендує використовувати для очищення душових кабін побутові мийні засоби перевірених брендів, призначені для скляних поверхонь.

Примітка: речовина, яка використовується для захисного покриття, не має нічого спільного з автомобільним “антидощем”, нанокерамікою та восковими покриттями, а є рідким полімером, який вступає в реакцію з поверхнею скла на молекулярному рівні.

Увага! Гарантія не поширюється на випадки, коли до поверхні скла була застосована дія абразивних матеріалів або ж хімічних сполук, здатних вступати в реакцію з поверхнею скла та руйнувати її структуру.

Презентаційний бокс із зразками фурнітури для душових кабін

З'явились запитання? Напишіть нам!
*Your name
*Your e-mail
*Your comment

Our site uses cookies to distinguish you from other users of our site. This allows us to provide convenient viewing of our site, and also allows us to improve it

Cookies policy

Your shopper
Products: 0items
Sum: 0 UAH
order