Оплата та доставка

Способи оплати

Готівкова оплата, онлайн банківською карткою Visa/MasterCard, безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється у такий спосіб: після оформлення замовлення менеджер електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з розрахункового рахунку Вашої фірми або через інтернет-банкінг. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Доставка

Компанія StudioStone здійснює АДРЕСНУ БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ виробів на території усієї України, за винятком територій, де проводяться активні бойові дії. Кур'єр доставить Вам замовлення за Вашою адресою просто під Ваш будинок!

Транспортна упаковка

Вироби компанії StudioStone доставляються в спеціальній транспортній упаковці (міцний піддон, п’ятишаровий гофрокартон, стрейч-плівка для фіксації). Після цього ми поміщаємо виріб у велику пакувальну коробку, щоб максимально забезпечити цілісність при доставці. При отриманні виробу Вам необхідно переконатися, що виріб не пошкоджений та не має дефектів. Розкрийте упаковку і уважно перевірте отриманий виріб.

 

Наш сайт використовує cookies-файли для того, щоб відрізнити вас від інших користувачів нашого ресурсу. Це дозволяє забезпечувати зручний перегляд нашого сайту, а також дозволяє покращувати його. Для того щоб продовжити роботу з сайтом, вам необхідно прийняти умови Політики конфіденційності

Ваш шопер
Товарів: 0шт
Сума: 0 грн
оформити замовлення